Nové korálky pro výrobu

30.5.2018 |

Chtěli bychom touto cestou poděkovat Korálkárně Rooya za sponzorský dar.

Obdrželi jsme velké množství korálků, pro výrobu andělíčků, které následně na různých akcí prodáváme. Výtěžek z andílků nám pomáhá, abychom mohli provozovat naše služby.

Paní Šárka nám poslala krásný balíček s materiálem pro tvoření - malé i velké korálky, drátky a v neposlední řadě také velmi inspirativní časopis Korálki, který vydává.

 

Naše organizace, poskytuje mimo jiné i službu tísňové péče. Služba tísňové péče spočívá v tom, že uživatel nosí na krku či ruce nouzové tlačítko a v případě, že například upadne nebo má zdravotní komplikace, zmáčkne tlačítko a přes hlasitý hovor se spojí s naším dispečinkem, který je v provozu 24 hodin denně. Dispečer dle popsaného problému následně přivolá pomoc (záchranná služba, hasiči, policie, rodina).
Cena nové terminální stanice pro tísňovou péči je velmi nákladná. Tato stanice stojí cca 17 000 Kč. Úhrada této částky je však pro seniory a osoby se zdravotním postižením nereálná, proto tuto částku hradí naše organizace. Jelikož jsme ale nezisková organizace, sháníme prostředky kde se dá. Jedním ze způsobů získání finančních prostředků je i tvorba a následný prodej andělíčků.

Naši zaměstnanci už vyrobili několik stovek kousků a na akcích jdou andělíčci dobře na odbyt.

Pracovníci nelenili a hned šli vyzkoušet zásobu nového materiálu z Rooya Korálkárny a výsledek je dle našeho názoru velmi pěkný.

 

 

Touto cestou ještě jednou paní Šárce děkujeme a zároveň bychom všechny naše příznivce rádi pozvali na její výstavu kretivních a výtvarných technik Tvořivá Olomouc, která se bude konat 13.-14.10. 2018 v Olomouci.

Přihlášení pracovníka

Login
Heslo

Odkazy a partneři

Rychlý kontakt

ŽIVOT 99 - Jihlava, z.ú.
Žižkova 98 (Jysk)
586 01 Jihlava
Tel.: 567 211 695

 
Facebook  Twitter  Instagram