Nadační fond Pečovatel

Jste našimi klienty a nemáte dostatek financí na zaplacení asistenční péče? Požádejte o pomoc Nadační fond Pečovatel, se kterým spolupracujeme.

 

Nadační fond Pečovatel pomáhá seniorům, zdravotně znevýhodněným a chronicky nemocným lidem všech věkových kategorií, shánět peníze na zaplacení asistenční péče. Prostřednictvím webových stránek a charitativních akcí sbírá finanční prostředky, které těmto potřebným lidem, pomáhají zajistit odbornou asistenci v rozsahu, na který jejich příjmy ani státní příspěvky nestačí. Díky tomu pak mohou vést důstojný život v pohodlí domova a nikoliv za zdmi zdravotnických a pečovatelských zařízení.

 

Více informací se můžete dozvědět na stránkách, které najdete zde.  

 

Napsat nám můžete, ale i do zpráv 

či na email: info@zivot99-jihlava.cz

 

 

 

 

Škoda auto Mobilita

 

 

 

 

Hurááááá!

 

Musíme se s Vámi podělit o úžasnou novinu! Podařilo se nám získat osobní automobil z grantového programu Škoda Auto Mobilita! 

Mooooc děkujeme!

 

Více si může přečíst zde.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hyundai UH Jihlava- spolupráce

 

 

 

 

Společnost Hyundai Jihlava nám zapůjčila vozidlo Hyundai I10 na dalších 14 dní zdarma! Teď nás tedy budete potkávat s tímhle novým fárem. Ještě jednou chceme poděkovat za pomoc, kterou nám firma poskytuje. Společně totiž pomáháme seniorům a osobám se zdravotním postižením zůstat v bezpečí svých domovů a hlavně v blízkosti svých blízkých. A to je přece to nejvíc, nemyslíte? :) 

 

 

 

 

 

 

 

 

Projekty

 

 

Aktivně a pravidelně vyhledáváme projekty, do kterých bychom se mohli zapojit. Dnes jsme například odevzdali projekt na zakoupení služebního automobilu.

 

Tak nám prosím držte palce, ať to vyjde! :)

 

 

 

 

 

Hyundai UH - Jihlava a ŽIVOT 99 - Jihlava 

 

 

 

 

 

 

 

Děkujeme za podporu společnosti Hyundai UH - Jihlava, která nám bezplatně poskytla na jeden měsíc k užívání auto Hyundai I20 i s plnou nádrží jako bonus!

 

Jsme moc rádi, že mezi námi jsou firmy, které i v těchto těžkých časech pomáhají! ♥

 

 

K autu jsme obdrželi zdarma roušky, které rozdáme našim zaměstnancům a uživatelům. Z této spolupráce máme velkou radost!

 

 

Děkujeme. :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

Přihlášení pracovníka

Login
Heslo

Odkazy a partneři

Rychlý kontakt

ŽIVOT 99 - Jihlava, z.ú.
Žižkova 98 (Jysk)
586 01 Jihlava
Tel.: 567 211 695

 
Facebook  Twitter  Instagram